O společnosti

O společnosti

Společnost VUMS LEGEND, spol. s r.o. byla založena v polovině roku 1994 a navazuje na více než 20 let zkušeností Výzkumného ústavu matematických strojů.

Hlavním předmětem činnosti je dodávka IT technologií podporující vytěžování dat, správu a řízení dokumentů do organizací státního i soukromého sektoru. Jádro společnosti tvoří zkušené týmy analytiků, projektových manažerů, systémových konzultantů, programátorů a IT techniků.

o společnosti

vedení společnosti

Ing. Vlastislav Hryzbyl

Prezident a jednatel

vhryzbyl@legend.cz

Ing. Jitka Štiková

Ředitelka a jednatelka

jstikova@legend.cz

Ing. Josef Homolka

Technický ředitel a jednatel

jhomolka@legend.cz

ocenění a certifikace

Naše společnost je Gold Business Partnerem společnosti IBM. Za rok 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 i 2015 byla oceněna jako IBM obchodní partner roku a za rok 2019 jako IBM SW Inovační partner roku. Společnost disponuje kompetencí IBM Expert v oblasti IBM Digital Business Automation.

VUMS LEGEND, spol. s r.o. je držitelem Osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro přístup k utajovaným informacím do stupně Důvěrné/Vyhrazeno.

naše vize

Hlavním cílem společnosti je i nadále zůstat spolehlivým dodavatelem IT technologií, který dokáže naplnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Tyto vize se snažíme především naplňovat osobním a nadstandardním přístupem ke klientům, profesionalitou našich zaměstnanců a využívaním moderních technologií.

Politika bezpečnosti informací

Ve společnosti jsou určena základní bezpečnostní pravidla pro nakládání s informacemi, provoz, používání a údržbu informačních a komunikačních technologií.

Seznámit se