Expertíza a Optimalizace

Zmapujeme Vaše procesy a podáme návrh na jejíich optimalizaci. Detailní analýza je prvním krokem k úspěšné automatizaci.

Výhody služby

Znalosti firemních procesů

Znalosti firemních procesů

Náš tým analytiků již pracoval na řadě projektů, kde analyzoval a optimalizoval různé typy podnikových procesů. Získané znalosti tak rádi přenášíme v podobě doporučení dál.

Správný přístup

Správný přístup

Klíčovým aspektem pro optimalizaci je zvolení správného přístupu a zhodnocení, jestli se bude jednat o průběžné zlepšování procesu nebo reengineering.

Kvalitní nástroje

Kvalitní nástroje

Pro tvorbu diagramů využíváme pokročilé funkce moderních procesních a case nástrojů, které poskytují podporu pro modelování během celého životního cyklu.

Optimalizace je nezbytná

Zlepšování firemních procesů je v současné době nezbytnou obranou před konkurencí. Je to však také ukázka zdravé ekonomiky, kdy zákazníci požadují kvalitnější a lepší služby. V každém oboru dochází k určitému vývoji a pouze společnosti reagující na tyto změny mají šanci se prosadit.

K takovému zlepšení lze prakticky přistoupit dvěma způsoby. Buď se může jednat o průběžné zlepšování procesů nebo o radikální změnu (reengineering), kde se předpokládá neexistence procesu, případně se proces považuje za nevyhovující a špatný. Díky tomuto přístupu se můžeme odpoutat od stávajícího stavu a zaměřit se na proces nový, a to ve všech jeho aspektech.

Reference

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Pro Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR jsme zpracovali business analýzu procesů nákupu - eProcurement.

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

IBM Cloud Pak for Business Automation

Využijte kontejnerizované ECM aplikace.

Zjistit více

Nemáte čas vyplnit formulář?

Nechte nám na sebe jen telefonní číslo a my se Vám ozveme

Chcete zjistit více?
Nechte nám na sebe kontakt.