Bezpečnost IT

Ucelená nabídka naší společnosti v oblasti IT bezpečnosti plně pokrývá klíčové oblasti bezpečnosti informačních systémů, dodržování pravidel práce s citlivými daty a jejich ochranu před zneužitím.

Výhody služby

Kompletní audit

Komplexní audit

Bezpečnostní audit přinese srovnání Vašeho systému ochrany informací s obvyklými standardy. Součástí může být i penetrační test, který prověří fyzický stav infrastruktury.

Zabezpečení dat, PC nebo serverů

Zabezpečení dat, PC, serverů

Zajišťujeme vysokou úroveň služeb v oblasti bezpečnosti koncových zařízení, sítí a připojení k internetu/cloudu, uživatelských identit, dat, či aplikací.

Předcházení incidentům

Předcházení incidentům

Pomocí nasazení systémů řízení bezpečnosti, správného nastavení procesů, nastavení odpovědnosti a eskalací rozpoznáváme a předcházíme bezpečnostním incidentům.

IT bezpečnost z širšího pohledu

Bezpečnost je podstatnou a důležitou součástí informačních systémů v každé společnosti. V dnešní době, kdy je velmi důležitá ochrana veškerých informací před zcizením nebo ztrátou, je také možné nalézt celou řadu produktů, které poskytují ochranu. Naše společnost se bezpečnosti IT věnuje z širšího pohledu.

Neposkytujeme pouze jeden produkt, našim klientům se snažíme poskytnout nejvhodnější řešení, které odpovídá jejich potřebám, požadavkům a ekonomickým možnostem. Společně s dodávkou bezpečnostního řešení zajistíme jeho implementaci a začlenění do Vaší infrastruktury.

Reference

Ministerstvo vnitra ČR

Pro našeho zákazníka Ministerstvo vnitra ČR jsme dělali kompletní revizi bezpečnostní dokumentace a detailní rozpracování strategie řízení kontinuity / havarijní plán / plán obnovy pro NS-VIS/VISMail až do úrovně detailních procesů a stavů systému.

Ministerstvo vnitra ČR

IBM Cloud Pak for Business Automation

Využijte kontejnerizované ECM aplikace.

Zjistit více

Nemáte čas vyplnit formulář?

Nechte nám na sebe jen telefonní číslo a my se Vám ozveme

Chcete zjistit více?
Nechte nám na sebe kontakt.