Správa a řízení dokumentů

Firmám dodáváme aplikace pro správu a řízení dokumentů různých agend s cílem zvýšit jejích zabezpečení, automatizovat jejich tok v organizaci a zpřehlednit práci.

VÝHODY ŘEŠENÍ

Pokročilá funkcionalita

Pokročilá funkcionalita

Naše řešení obsahují bohatou „out-of-the-box“ funkcionalitu pro práci s dokumenty a splňují i nároky uživatelů v oblasti procesního řízení.

Vlastní vývoj

Vlastní vývoj

Je možné vzít vývoj v dalších etapách do vlastních rukou, kde za pomoci procesních nástrojů a grafických návrhářů můžete sami tvořit a nasazovat další procesy.

Více alternativ

Více alternativ

Od velikosti organizace se odvíjí požadavky nejen na pokročilost a robustnost systému, ale i cenovou náročnost, což zohledňujeme i v naší nabídce.

Inteligentní kancelář

S neustálým vývojem ECM/DMS systémů s funkcemi podporující robotizaci procesů si stále víc firem uvědomuje potřebu nasazení těchto technologií, které výrazně zefektivňují práci a zásadním způsobem ovlivňují výkonnost firmy a její schopnost dosahovat vytyčených cílů.

Hromadění papírových dokumentů a jejich těžká dohledatelnost, nepořádek v emailech, data rozházená po souborových systémech a lokálních úložištích, časová náročnost a nepružnost při vyřizování, připomínkování a schvalování různých dokumentů, či zdlouhavé přepisování dat z dokumentů do aplikací a mnoho dalších aspektů vede společnosti k zavádění a využívání pokročilých systémů pro správu dokumentů a řízení procesů a budování inteligentní kanceláře.

Reference

ISOTRA

Společnost Isotra a.s. využívá aplikaci pro správu smluvní dokumentace s validací vstupních dat napříč číselníky v systému K2.

IBM Cloud Pak for Business Automation

Využijte kontejnerizované ECM aplikace.

Zjistit více

Příklady použití

Organizacím pomáháme digitalizovat a automatizovat různé typy procesů. Nejčastěji se setkáváme s těmito příklady použití.

  • ON-PREMISEON-PREMISE
  • V CLOUDUV CLOUDU
Objednávky

Žádanky a nákupní objednávky

Přijaté faktury

Přijaté faktury

Smlouvy

Smlouvy

Účtenky

Řízená dokumentace

Dodací listy

On-boarding zaměstnanců

Příkazy k úhradě

Řízení zápisů
a úkolů z porad

Výběrová řízení

Výběrová řízení

Různé typy formulářů

Evidence nepřítomnosti

Nemáte čas vyplnit formulář?

Nechte nám na sebe jen telefonní číslo a my se Vám ozveme

Chcete zjistit více?
Nechte nám na sebe kontakt.